• Europese leider in verhuur van
    interpretatiemateriaal

    <p><strong>Europese leider</strong> in verhuur van<br />
interpretatiemateriaal</p>
  • Al 32 JAAR lang 7000 bediende
    en trouwe KLANTEN

    <p><strong>Al 32 JAAR</strong> lang 7000 bediende<br />
en trouwe KLANTEN</p>
  • Een beleid van INVESTEREN
    en permanent VERNIEUWEN

    <p>Een beleid van <strong>INVESTEREN</strong><br />
en permanent <strong>VERNIEUWEN</strong></p>
  • Voortdurende ontwikkeling,
    zowel in FRANKRIJK als INTERNATIONAAL

    <p>Voortdurende ontwikkeling,<br />
zowel in <strong>FRANKRIJK</strong> als <strong>INTERNATIONAAL</strong></p>

Grootschalige middelen voor een dienst op maat

PROSON stelt, als specialist in het voorzien van tolkproducten en -systemen en HF-verbindingen, een geheel van menselijke en technische middelen tot uw beschikking die aan uw verwachtingen voldoen, om ervoor te zorgen dat al uw evenementen succesvol zijn.

 

PROSON investeert voortdurend in geavanceerde technologieën en uitrustingen, en biedt één van de grootste materiaalparken aan van Europa voor prestaties die zijn aangepast aan alle behoeften op het vlak van geluidsinstallaties en tolken.



Lees meer Neem contact met ons op
visuel presentation

Ons materiaalpark

  • 70 tolkencabines,
  • 70 complete tolkregies,
  • 180 tolkterminals,
  • 4000 stethoscoop infrarood ontvangers & koptelefoons,
  • 130 Bosch of Sennheiser terminals: 10W, 12,5W of 25W infrarood uitzending,
  • 800 conferentiemicrofoons met of zonder PC beheer,
  • 150 Sennheiser D9000 handheld/das type HF-handsets, AXIENT Digital Shure,
  • 500 rondleidingsets met 6 tot 32 frequenties,
  • 120 zendermicrofoons voor rondleidingen.


Lees meer
notre parc produit

Niet gewoon uw beroep uitoefenen,
maar het ook goed doen.

Niuews

Contactez-nous

PROSON Bruxelles
Parc Industriel 3C
1440 Wauthier Braine
Tél. : +32 2 230 89 72

 

PROSON Lille
230 rue Marie Curie – P.A. du Chat – 59118 Wambrechies
Tél. : 03 20 43 93 93

 

PROSON Paris
99-101 rue Pierre Sémard – 92320 Châtillon
Tél. : 01 40 44 56 02

 

PROSON Lyon
50 rue Jean Zay – Bât. A2 – 69808 Saint-Priest Cedex
Tél. : 04 72 19 71 07

 

PROSON Nice
39 boulevard de Cimiez – 06000 NICE
Tél. : 07 72 00 86 16

  • Laurent Péru<br />
Voorzitter

    Laurent Péru
    Voorzitter

    • 01 41 86 00 58

    • 06 52 78 05 66

    • l.peru@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Jieming Tan<br />
Administratief en Financieel

    Jieming Tan
    Administratief en Financieel

    • 01 41 86 00 51

    • 07 86 75 63 20

    • j.tan@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Cyrille Rebours<br />
Commerciële verantwoordelijke

    Cyrille Rebours
    Commerciële verantwoordelijke

    • 01 40 44 56 02

    • 06 62 50 56 02

    • c.rebours@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Emélie Carlier<br />
Commercieel assistente

    Emélie Carlier
    Commercieel assistente

    • 01 40 44 56 02

    • 06 47 63 65 07

    • e.carlier@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Frédéric Trenchant<br />
Verantwoordelijke planning

    Frédéric Trenchant
    Verantwoordelijke planning

    • 01 41 86 00 52

    • 06 77 58 37 90

    • f.trenchant@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Ted Berletti<br />
Verantwoordelijke voorraad

    Ted Berletti
    Verantwoordelijke voorraad

    • 01 41 86 00 54

    • 06 99 82 85 84

    • t.berletti@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Corentin Lenan<br />
Voorraad & beschikbaarheid producten

    Corentin Lenan
    Voorraad & beschikbaarheid producten

    • 01 41 86 00 53

    • 06 63 83 55 98

    • c.lenan@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Thomas Delamare<br />
Afdeling HF

    Thomas Delamare
    Afdeling HF

    • 01 41 86 00 55

    • 06 99 82 85 82

    • t.delamare@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Christian Weisgerber<br />
Verantwoordelijke technici

    Christian Weisgerber
    Verantwoordelijke technici

    • 01 40 44 56 02

    • 06 76 32 97 21

    • c.weisgerber@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Martin Gavrilenko<br />
Productietechnicus

    Martin Gavrilenko
    Productietechnicus

    • 06 38 24 16 60

    • m.gavrilenko@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Lorenzo Surget<br />
Productietechnicus

    Lorenzo Surget
    Productietechnicus

    • 06 99 82 86 40

    • l.surget@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Maximilien Vincelot<br />
Productietechnicus

    Maximilien Vincelot
    Productietechnicus

    • 06 77 58 37 90

    • m.vincelot@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Jérémy Pennetier<br />
Productietechnicus

    Jérémy Pennetier
    Productietechnicus

    • 06 76 32 97 38

    • j.pennetier@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Sacha Dragucic<br />
Bezorger

    Sacha Dragucic
    Bezorger

    • 06 47 63 65 63

    • s.dragucic@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Orian Arrachart<br />
Assistant-technicus

    Orian Arrachart
    Assistant-technicus

    • 06 37 25 93 88

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Quentin Dupuis<br />
Assistant-technicus

    Quentin Dupuis
    Assistant-technicus

    • 06 58 95 79 99

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Alexandra Le Moigne<br />
Verantwoordelijke Agentschap Lyon

    Alexandra Le Moigne
    Verantwoordelijke Agentschap Lyon

    • 04 72 19 71 07

    • 06 68 56 66 07

    • a.lemoigne@proson.eu

    50 rue Jean Zay - Bâtiment A2 69800 Saint-Priest

  • Emilie Mascaro<br />
Voorraad en productietechnicus

    Emilie Mascaro
    Voorraad en productietechnicus

    • 04 72 19 71 07

    • 06 69 66 97 72

    • e.mascaro@proson.eu

    50 rue Jean Zay - Bâtiment A2 69800 Saint-Priest

  • Thomas Evrard<br />
Productietechnicus

    Thomas Evrard
    Productietechnicus

    • 07 83 64 63 18

    • t.evrard@proson.eu

    50 rue Jean Zay - Bâtiment A2 69800 Saint-Priest

  • Christian Van Boxem<br />
Verantwoordelijke Agentschap Rijsel

    Christian Van Boxem
    Verantwoordelijke Agentschap Rijsel

    • 03 20 43 93 93

    • 07 72 34 61 63

    • c.vanboxem@proson.eu

    230 rue Marie Curie 59118 Wambrechies

  • Mathieu Danel<br />
Afdeling Elektronisch Stemmen & Technisch verantwoordelijke

    Mathieu Danel
    Afdeling Elektronisch Stemmen & Technisch verantwoordelijke

    • 03 20 43 93 93

    • 07 72 34 61 57

    • m.danel@proson.eu

    230 rue Marie Curie 59118 Wambrechies

  • David Morel<br />
Productietechnicus

    David Morel
    Productietechnicus

    • 06 82 98 00 63

    • d.morel@proson.eu

    230 rue Marie Curie 59118 Wambrechies

  • Maxence Basselet<br />
Productietechnicus

    Maxence Basselet
    Productietechnicus

    • 06 10 81 69 35

    • m.basselet@proson.eu

    230 rue Marie Curie 59118 Wambrechies

  • Edouard Bara <br />
Verkoop

    Edouard Bara
    Verkoop

    • +32 2 230 89 72

    • +32 470 86 57 15

    • e.bara@proson.eu

    Parc Industriel 3C
    1440 Wauthier Braine
    Belgique

  • Vincent Linari<br />
Verkoop

    Vincent Linari
    Verkoop

    • 07 72 00 86 16

    • v.linari@proson.eu

    39 boulevard de Cimiez
    06000 NICE