• Europese leider in verhuur van
    interpretatiemateriaal

    <p><strong>Europese leider</strong> in verhuur van<br />
interpretatiemateriaal</p>
  • Al 32 JAAR lang 7000 bediende
    en trouwe KLANTEN

    <p><strong>Al 32 JAAR</strong> lang 7000 bediende<br />
en trouwe KLANTEN</p>
  • Een beleid van INVESTEREN
    en permanent VERNIEUWEN

    <p>Een beleid van <strong>INVESTEREN</strong><br />
en permanent <strong>VERNIEUWEN</strong></p>
  • Voortdurende ontwikkeling,
    zowel in FRANKRIJK als INTERNATIONAAL

    <p>Voortdurende ontwikkeling,<br />
zowel in <strong>FRANKRIJK</strong> als <strong>INTERNATIONAAL</strong></p>

Grootschalige middelen voor een dienst op maat

PROSON stelt, als specialist in het voorzien van tolkproducten en -systemen en HF-verbindingen, een geheel van menselijke en technische middelen tot uw beschikking die aan uw verwachtingen voldoen, om ervoor te zorgen dat al uw evenementen succesvol zijn.

 

PROSON investeert voortdurend in geavanceerde technologieën en uitrustingen, en biedt één van de grootste materiaalparken aan van Europa voor prestaties die zijn aangepast aan alle behoeften op het vlak van geluidsinstallaties en tolken.



Lees meer Neem contact met ons op
visuel presentation

Ons materiaalpark

  • 70 tolkencabines,
  • 70 complete tolkregies,
  • 180 tolkterminals,
  • 4000 stethoscoop infrarood ontvangers & koptelefoons,
  • 130 Bosch of Sennheiser terminals: 10W, 12,5W of 25W infrarood uitzending,
  • 800 conferentiemicrofoons met of zonder PC beheer,
  • 150 Sennheiser D9000 handheld/das type HF-handsets, AXIENT Digital Shure,
  • 500 rondleidingsets met 6 tot 32 frequenties,
  • 120 zendermicrofoons voor rondleidingen.


Lees meer
notre parc produit

Niet gewoon uw beroep uitoefenen,
maar het ook goed doen.

Niuews

Contactez-nous

PROSON Bruxelles
Parc Industriel 3C
1440 Wauthier Braine
Tél. : +32 2 230 89 72

 

PROSON Lille
230 rue Marie Curie – P.A. du Chat – 59118 Wambrechies
Tél. : 03 20 43 93 93

 

PROSON Paris
99-101 rue Pierre Sémard – 92320 Châtillon
Tél. : 01 40 44 56 02

 

PROSON Lyon
50 rue Jean Zay – Bât. A2 – 69808 Saint-Priest Cedex
Tél. : 04 72 19 71 07

 

PROSON Nice
39 boulevard de Cimiez – 06000 NICE
Tél. : 07 72 00 86 16

  • Laurent Péru<br />
Président

    Laurent Péru
    Président

    • 01 41 86 00 58

    • 06 52 78 05 66

    • l.peru@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Jieming Tan<br />
Administratif et Financier

    Jieming Tan
    Administratif et Financier

    • 01 41 86 00 51

    • 07 86 75 63 20

    • j.tan@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Cyrille Rebours<br />
Responsable commercial

    Cyrille Rebours
    Responsable commercial

    • 01 40 44 56 02

    • 06 62 50 56 02

    • c.rebours@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Corentin Lenan<br />
Commercial

    Corentin Lenan
    Commercial

    • 01 40 44 56 02

    • 06 63 83 55 98

    • c.lenan@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Martin Gavrilenko<br />
Commercial

    Martin Gavrilenko
    Commercial

    • 01 40 44 56 02

    • 06 89 29 72 45

    • m.gavrilenko@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Frédéric Trenchant<br />
Responsable planning

    Frédéric Trenchant
    Responsable planning

    • 01 41 86 00 52

    • 06 77 58 37 90

    • f.trenchant@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Ted Berletti<br />
Responsable stock

    Ted Berletti
    Responsable stock

    • 01 41 86 00 54

    • 06 99 82 85 84

    • t.berletti@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Bastien Rouland<br />
Stock & disponibilité produits

    Bastien Rouland
    Stock & disponibilité produits

    • 01 40 44 56 02

    • 06 76 32 97 03

    • b.rouland@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Thomas Delamare<br />
Département HF

    Thomas Delamare
    Département HF

    • 01 41 86 00 55

    • 06 99 82 85 82

    • t.delamare@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Christian Weisgerber<br />
Responsable Techniciens

    Christian Weisgerber
    Responsable Techniciens

    • 01 40 44 56 02

    • 06 76 32 97 21

    • c.weisgerber@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Lorenzo Surget<br />
Technicien d'exploitation

    Lorenzo Surget
    Technicien d'exploitation

    • 06 99 82 86 40

    • l.surget@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Maximilien Vincelot<br />
Technicien d'exploitation

    Maximilien Vincelot
    Technicien d'exploitation

    • 06 77 58 37 90

    • m.vincelot@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Jérémy Pennetier<br />
Technicien d'exploitation

    Jérémy Pennetier
    Technicien d'exploitation

    • 06 76 32 97 38

    • j.pennetier@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Nicolas Goemaere<br />
Technicien d'exploitation

    Nicolas Goemaere
    Technicien d'exploitation

    • 06 99 82 85 86

    • n.goemaere@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Stephane Provo<br />
Technicien d'exploitation

    Stephane Provo
    Technicien d'exploitation

    • 06 29 62 05 14

    • s.provo@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Ramy Boudiaf<br />
Technicien d'exploitation

    Ramy Boudiaf
    Technicien d'exploitation

    • 06 77 66 75 89

    • r.boudiaf@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Victor Gaigne<br />
Technicien d'exploitation<br />

    Victor Gaigne
    Technicien d'exploitation

    • 06 80 00 24 91

    • v.gaigne@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Christophe Chartier<br />
Technicien d'exploitation

    Christophe Chartier
    Technicien d'exploitation

    • 06 18 03 35 85

    • c.chartier@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Hugo Fernandes<br />
Technicien d'exploitation

    Hugo Fernandes
    Technicien d'exploitation

    • h.fernandes@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Sacha Dragucic<br />
Chauffeur livreur

    Sacha Dragucic
    Chauffeur livreur

    • 06 47 63 65 63

    • s.dragucic@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Alexandra Le Moigne<br />
Responsable Agence Lyon

    Alexandra Le Moigne
    Responsable Agence Lyon

    • 04 72 19 71 07

    • 06 68 56 66 07

    • a.lemoigne@proson.eu

    50 rue Jean Zay - Bâtiment A2 69800 Saint-Priest

  • Emilie Mascaro<br />
Stock & Technicien d'exploitation

    Emilie Mascaro
    Stock & Technicien d'exploitation

    • 04 72 19 71 07

    • 06 69 66 97 72

    • e.mascaro@proson.eu

    50 rue Jean Zay - Bâtiment A2 69800 Saint-Priest

  • Thomas Evrard<br />
Technicien d'exploitation

    Thomas Evrard
    Technicien d'exploitation

    • 07 83 64 63 18

    • t.evrard@proson.eu

    50 rue Jean Zay - Bâtiment A2 69800 Saint-Priest

  • Christian Van Boxem<br />
Responsable Agence Lille

    Christian Van Boxem
    Responsable Agence Lille

    • 03 20 43 93 93

    • 07 72 34 61 63

    • c.vanboxem@proson.eu

    230 rue Marie Curie 59118 Wambrechies

  • Mathieu Danel<br />
Département Vote Electronique & Responsable technique

    Mathieu Danel
    Département Vote Electronique & Responsable technique

    • 03 20 43 93 93

    • 07 72 34 61 57

    230 rue Marie Curie 59118 Wambrechies

  • David Morel<br />
Technicien d'exploitation

    David Morel
    Technicien d'exploitation

    • 06 82 98 00 63

    • d.morel@proson.eu

    230 rue Marie Curie 59118 Wambrechies

  • Edouard Bara<br />
Technico-Commercial

    Edouard Bara
    Technico-Commercial

    • +32 2 230 89 72

    • +32 470 86 57 15

    • e.bara@proson.eu

    Parc Industriel 3C
    1440 Wauthier Braine
    Belgique

  • Vincent Linari<br />
Technico-Commercial

    Vincent Linari
    Technico-Commercial

    • 07 72 00 86 16

    • v.linari@proson.eu

    39 boulevard de Cimiez
    06000 NICE