• Europese leider in verhuur van
    interpretatiemateriaal

    <p><strong>Europese leider</strong> in verhuur van<br />
interpretatiemateriaal</p>
  • Al 32 JAAR lang 7000 bediende
    en trouwe KLANTEN

    <p><strong>Al 32 JAAR</strong> lang 7000 bediende<br />
en trouwe KLANTEN</p>
  • Een beleid van INVESTEREN
    en permanent VERNIEUWEN

    <p>Een beleid van <strong>INVESTEREN</strong><br />
en permanent <strong>VERNIEUWEN</strong></p>
  • Voortdurende ontwikkeling,
    zowel in FRANKRIJK als INTERNATIONAAL

    <p>Voortdurende ontwikkeling,<br />
zowel in <strong>FRANKRIJK</strong> als <strong>INTERNATIONAAL</strong></p>

Grootschalige middelen voor een dienst op maat

PROSON stelt, als specialist in het voorzien van tolkproducten en -systemen en HF-verbindingen, een geheel van menselijke en technische middelen tot uw beschikking die aan uw verwachtingen voldoen, om ervoor te zorgen dat al uw evenementen succesvol zijn.

 

PROSON investeert voortdurend in geavanceerde technologieën en uitrustingen, en biedt één van de grootste materiaalparken aan van Europa voor prestaties die zijn aangepast aan alle behoeften op het vlak van geluidsinstallaties en tolken.



Lees meer Neem contact met ons op
visuel presentation

Ons materiaalpark

  • 70 tolkencabines,
  • 70 complete tolkregies,
  • 180 tolkterminals,
  • 4000 stethoscoop infrarood ontvangers & koptelefoons,
  • 130 Bosch of Sennheiser terminals: 10W, 12,5W of 25W infrarood uitzending,
  • 800 conferentiemicrofoons met of zonder PC beheer,
  • 150 Sennheiser D9000 handheld/das type HF-handsets, AXIENT Digital Shure,
  • 500 rondleidingsets met 6 tot 32 frequenties,
  • 120 zendermicrofoons voor rondleidingen.


Lees meer
notre parc produit

Niet gewoon uw beroep uitoefenen,
maar het ook goed doen.

Niuews

Contactez-nous

PROSON Bruxelles
Parc Industriel 3C
1440 Wauthier Braine
Tél. : +32 2 230 89 72

PROSON Lille
230 rue Marie Curie – P.A. du Chat – 59118 Wambrechies
Tél. : 03 20 43 93 93

PROSON Paris
99-101 rue Pierre Sémard – 92320 Châtillon
Tél. : 01 40 44 56 02

PROSON Lyon
50 rue Jean Zay – Bât. A2 – 69808 Saint-Priest Cedex
Tél. : 04 72 19 71 07

  • Laurent Péru<br />
Président

    Laurent Péru
    Président

    • 01 41 86 00 58

    • 06 52 78 05 66

    • l.peru@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Jieming Tan<br />
Administratif et Financier

    Jieming Tan
    Administratif et Financier

    • 01 41 86 00 51

    • 07 86 75 63 20

    • j.tan@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Lorenzo Surget<br />
Responsable Solutions RSI

    Lorenzo Surget
    Responsable Solutions RSI

    • 01 40 44 56 02

    • 06 99 82 86 40

    • l.surget@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Vincent Linari<br />
Expert RSI

    Vincent Linari
    Expert RSI

    • 01 40 44 56 02

    • 07 72 00 86 16

    • v.linari@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Bastien Rouland<br />
Assistant RSI

    Bastien Rouland
    Assistant RSI

    • 01 40 44 56 02

    • 06 76 32 97 03

    • b.rouland@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Corentin Lenan<br />
Commercial

    Corentin Lenan
    Commercial

    • 01 40 44 56 02

    • 06 63 83 55 98

    • c.lenan@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Ted Berletti<br />
Responsable stock

    Ted Berletti
    Responsable stock

    • 01 41 86 00 54

    • 06 99 82 85 84

    • t.berletti@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Maximilien Vincelot<br />
Technicien d'exploitation & RSI

    Maximilien Vincelot
    Technicien d'exploitation & RSI

    • 06 77 58 37 90

    • m.vincelot@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Jérémy Pennetier<br />
Technicien d'exploitation & RSI

    Jérémy Pennetier
    Technicien d'exploitation & RSI

    • 06 76 32 97 38

    • j.pennetier@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Nicolas Goemaere<br />
Technicien d'exploitation & RSI

    Nicolas Goemaere
    Technicien d'exploitation & RSI

    • 06 99 82 85 86

    • n.goemaere@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Stephane Provo<br />
Technicien d'exploitation & RSI

    Stephane Provo
    Technicien d'exploitation & RSI

    • 06 29 62 05 14

    • s.provo@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Victor Gaigne<br />
Technicien d'exploitation & RSI<br />

    Victor Gaigne
    Technicien d'exploitation & RSI

    • 06 80 00 24 91

    • v.gaigne@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Christophe Chartier<br />
Technicien d'exploitation

    Christophe Chartier
    Technicien d'exploitation

    • 06 18 03 35 85

    • c.chartier@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Hugo Fernandes<br />
Technicien d'exploitation & RSI

    Hugo Fernandes
    Technicien d'exploitation & RSI

    • 07 69 31 17 97

    • h.fernandes@proson.eu

    101 rue Pierre Sémard - 92320 Châtillon

  • Alexandra Le Moigne<br />
Responsable Agence Lyon

    Alexandra Le Moigne
    Responsable Agence Lyon

    • 04 72 19 71 07

    • 06 68 56 66 07

    • a.lemoigne@proson.eu

    50 rue Jean Zay - Bâtiment A2 69800 Saint-Priest

  • Emilie Mascaro<br />
Stock & Technicien d'exploitation & RSI

    Emilie Mascaro
    Stock & Technicien d'exploitation & RSI

    • 04 72 19 71 07

    • 06 69 66 97 72

    • e.mascaro@proson.eu

    50 rue Jean Zay - Bâtiment A2 69800 Saint-Priest

  • Thomas Evrard<br />
Technicien d'exploitation & RSI

    Thomas Evrard
    Technicien d'exploitation & RSI

    • 07 83 64 63 18

    • t.evrard@proson.eu

    50 rue Jean Zay - Bâtiment A2 69800 Saint-Priest

  • Mathieu Danel<br />
Responsable technique & Spécialiste RSI

    Mathieu Danel
    Responsable technique & Spécialiste RSI

    • 03 20 43 93 93

    • 07 72 34 61 57

    • m.danel@proson.eu

    230 rue Marie Curie 59118 Wambrechies

  • David Morel<br />
Technicien d'exploitation & RSI

    David Morel
    Technicien d'exploitation & RSI

    • 06 82 98 00 63

    • d.morel@proson.eu

    230 rue Marie Curie 59118 Wambrechies